Čo je infra fólia

Samoregulačná infra fólia MX-305 PTC

inovatívne riešenie vykurovania

 

  • Spoločnosť Fibonacci s.r.o. prináša na slovenský trh inovatívnu technológiu
  • Infra fólia 3.generácie už 5 rokov na slovenskom trhu, ktorá vďaka svojim patentovým inováciam znižuje spotrebu a zvyšuje životnosť vykurovania.
  • Vďaka týmto patentom je fólia zdrojom čistého, zdravého a príjemného tepla v každej domácnosti a ekonomicky výhodným riešením s nízkymi prevádzkovými nákladmi.
  • Flexibilita fólii spočíva v použití ako podlahové, tak stropné a stenové vykurovanie.

 


infra vykurovacia folia KS-25 PTC

infra folia MX-305 PTC

KS

Juhokórejská spoločnosť KS-Korea vyvinula 3.generáciu fólie MX-305 PTC pre rastúce potreby trhu. Dôraz kladený na efektivitu, ekológiu a bezpečnosť si vyžiadal, aby ju bolo možné použiť v špecifických podmienkach. Infra fólia je hrubá 0.338mm a je vyrobená pomocou technológie známej, ako PTC, (pozitívny teplotný koeficient).

 

vykurovacia infra folia KS-25 PTC

infra folia MX-305 PTC

PTC Inak povedané pozitívny teplotný koeficient. PTC fólia umožňuje  realizovať ekonomické a bezpečné systémy, pričom je úspornejšia oproti iným typom vykurovania až o 27%. Unikátna technológia spája uhlíkové vlákna, čím sa zabezpečila maximálna účinnosť až 98%. Infrakúrenie pracuje ideálne pri vlhkosti stien do max. 15%.

Systém je s nízkymi investíciami a jednoduchou montážou vhodným riešením, ako hlavné a zároveň úsporné a zdravé vykurovanie.


Infračervená energia

Vykurovacia infra fólia - popis

Technická špecifikácia - infra fólia

Comments are closed.

Facebook
YouTube
%d blogerom sa páči toto: