O spoločnosti

[mp_row bg_media_type="disabled"] [mp_span col="12"]
Spoločnosť Fibonacci s.r.o. je lokálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá inštaláciou moderného spôsobu vykurovania infra fóliami a prispôsobuje sa Vaším aktuálnym potrebám riešenia vykurovania. Hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka v podobe kvality odvedenej práce a šírenie dobrého mena našej spoločnosti. Svoje služby ponúka nielen súkromným osobám, ale aj podnikateľským subjektom v rámci celého Slovenska.

Firma Fibonacci má za sebou zrealizovaných stovky stavieb ročne po celom Slovensku a prispieva tak k tepelnej pohode a komfortu bývania občanom. 10 ročné skúsenosti s vykurovaním a odborným poradenstvom pomáhajú klientom vysporiadať sa s otázkami infra podlahového vykurovania.

Sme autorizovaná firma na montáž elektrického podlahového vykurovania.

Ponuka služieb
  • dodávka a montáž samoregulačných infra fólii MX-305 PTC
  • dodávka a montáž vykurovacích rohoží značky Warmup
  • servis riadiacej jednotky - termostat NTC B
  • nastavenie a spustenie vykurovania
  • doplnkové služby podľa špecifikácie

Kormoš Ing. Vlastimil Kormoš             Pinka Ing. Lukáš Pinka, PhD.

Kontakt +421 907 430 035                   Kontakt +421 908 508 173 

 

Naše hodnoty

1

Dochvíľnosť

Poznáte to, objednáte si firmu či už na výmenu okien alebo pokládku podlahy a nie sa ich dočkať. S nami sa Vám to nestane. Dodržujeme švajčiarsku dochvíľnosť!

2

Presnosť

Neuspokojíme sa s odfláknutou robotu. Prácu odovzdávame vždy perfektne dotiahnutú do konca v každom detaile a samozrejme po sebe aj upraceme.

3

Ústretovosť

Základom každého dobrého obchodu sú dobré medziľudské vzťahy. Vyjdeme Vám v ústrety a zaručene sa dohodneme na netradičný čas realizácie alebo cenu.

4

Férovosť

Naše služby realizujeme podľa cenovej ponuky bez ďalších skrytých nákladov. Môžete sa spoľahnúť na rýchlu realizáciu 100-110 m2 za 1 pracovný deň.

5

Garancia

Každý zákazník je pre nás prvoradý, a preto mu odovzdáme Preberací protokol o prevzatí a odovzdaní diela ako aj Zmluvu o dielo, ktorou garantujeme záruku 10 rokov.

6

Odbornosť

Pred každou prácou kontaktujeme Vášho elektrikára, v prípade možnosti zabezpečujeme aj obhliadku miesta, odborne podaríme najlepšie riešenia pri príprave.

[/mp_span] [/mp_row]

Facebook
YouTube
%d blogerom sa páči toto: